МВК ГІСКОН працює на результат, використовуючи для кожного об'єкта актуальні і оптимальні інноваційні рішення, технології та матеріали.

Детальніше

16 років ми захищаємо ваші конструкції від руйнуван

80 фахівців різного профілю з величезним досвідом

Величезний досвід роботи

Співпрацюючи з ГІСКОН, ви отримуєте: відкриті партнерські відносини і гарантію дотримання державних норм і законів, стабільно якісні послуги, економію трудових витрат і матеріальних засобів.

Ми виконуємо: гідроізоляційні роботи (від покрівлі до підвалів), бетонні та полімерні підлоги, утеплення і торкретування, посилення і ремонт ж / б конструкцій, благоустрій території.

Головні орієнтири компанії при роботі над об’єктом

1. Технічне завдання

Вміємо слухати і чути, зрозуміти поставлену задачу і запропонувати краще рішення: якісний підбір матеріалів та обслуговування.

2. Дедлайн

Працюємо в чітких тимчасових рамках, розуміючи, що об’єкт має бути зданий в експлуатацію в необхідний термін, знаємо як розподілити потужності і стратегічно організувати робочий процес.

3. Гарантія якості

Відповідаємо за результат виконаних робіт, надаючи замовнику гарантії. Сфера роботи допускає наявність помилок і недоліки при обслуговуванні, адже це може стати прямою причиною виведення будівлі з експлуатації.

Наші партнери

Компанія налагодила багаторічну співпрацю з найбільшими європейськими виробниками високотехнологічних будівельних матеріалів і обладнання

Висока якість послуг, робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.