Про компанію

Ми маємо в своєму розпорядженні сучасну логістичну базу з новітніми моделями обладнання для виконання широкого спектру робіт. ГІСКОН - це співробітники, об'єднані спільними принципами та цінностями. Експерти і фахівці, які працюють з нами більше 10 років і постійно удосконалюють професійні навички для успішного виконання завдань.

ГІСКОН надає співробітникам можливість отримати бракуючі для виконання завдань знання, навички та компетенції. Навчання проводиться у вигляді майстер-класів, тренінгів та виїзних заходів.

Для ефективної роботи співробітнику потрібна чітка постановка завдань його керівником. Наші топ-менеджери вміють ставити завдання і оцінювати результат їх виконання.

Наші співробітники ростуть і розвиваються, як на посаді, так і в зарплаті, при стабільних показниках успішного вирішення поставлених йому завдань.

Ми дотримуємося вимог трудового законодавства, тому співробітники соціально захищені, отримують офіційну заробітну плату і забезпечені соціальними гарантіями праці та відпочинку.

Ми працюємо в сучасному, технічно оснащеному офісі, забезпечені всім необхідним для роботи.

Ми вміємо цікаво і весело відпочивати. Компанія організовує масштабні корпоративні заходи, відзначає День народження компанії, День будівельника, Новий рік. Ми завжди вітаємо своїх колег з особистими святами.

Ми заохочуємо виражені лідерські якості і вітаємо активних і цілеспрямованих людей, відкритих всьому новому, готові вдосконалювати свої професійні знання і навички, навчатися новим технологіям бізнесу, брати на себе відповідальність за результат.

Ми не готові співпрацювати з інфантильними і млявими людьми, які критикують все і вся, пасуючими перед труднощами, а також з людьми, які не хочуть освоювати нові технології бізнесу і які не вміють працювати в високому, активному темпі.

Команда  ГІСКОН налічує більше 100 осіб. Багато хто працює більше 10 років і становлять ядро ​​колективу.

Ми запрошуємо в нашу команду людей, які бажають навчатися і розвиватися разом з нами. Тих, хто хоче і готовий долучатися до сучасних технологій бізнесу, відповідати за результат своєї роботи і підвищувати свою капіталізацію.

У розпоряджені ГІСКОН:

 • Сучасна логістична база 4 вантажних автомобіля, 10 легкових автомобілів
 • Фрезерувальні, шліфувальні машини, пилососи BLASTRAC.
 • Миючі машини високого тиску Kaercher,
 • Піскоструйни установки, компресори TATRA
 • Установки для нанесення торкрет-бетону.
 • Ін’єкційні насоси і апарати для окрашення.
 • Мобільні установки для приготування та подачі полістиролбетону, Автоматичним і ручним устаткуванням для зварювання мембран LEISTER
 • Вібробліти, швонарезчик, відбійники, болгарками BOSH, HILTI і багатьом іншим.

ГІСКОН орієнтований на досягнення довготривалого успіху (спільного з клієнтом). Наша виробнича система заснована на командній роботі, повазі до особистості і взаємній довірі.

Співпраця – наша система, наша стратегія, наша мета

Ми будуємо відносини з клієнтами і партнерами за принципом взаємного економічного успіху «Виграємо все разом».

Ми надаємо послуги:

 • які ви потребуєте;
 • з високою якістю;
 • за ціною, яку ви готові заплатити;
 • в терміни, які вам необхідні;
 • в тому обсязі, який вам потрібен.

Ми налагодили багаторічну співпрацю з найбільшими європейськими виробниками високотехнологічних будівельних матеріалів і обладнання. Серед них: SIKA, SINTEC, Neotex, Plastisell, Blastrac, leister, ALCHIMICA.

Це дозволяє вирішувати проектні та технологічні завдання різної складності, надавати клієнту послуги по оптимізації проектних рішень.

Успешная история, гарантии и доверие партнеров позволяют нам участвовать в совместных проектах с крупными европейскими инвесторами. Среди них: Бескидский тоннель, аэропорт Борисполь, и другие.

Компания владеет всеми имеющимися на рынке технологиями гидроизоляции. На практике было проверено более 100 технических решений.

Вам будет предложено несколько вариантов. Вы получите наилучший.

Мы не стремимся получить работу любой ценой.

Для будь-яких нестандартних завдань розробляються індивідуальні технічні рішення і узгоджуються з проектувальниками і різними службами. Ми захищаємо кошторису в проектно-кошторисних організаціях.

Наші фахівці консультують великі проектні організації з питань застосування сучасних технологій в області гідроізоляції і ремонту бетону.

Висока якість послуг, робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.