Послуги

Пристрій басейнів

Компанія МВК ГІСКОН займається гідроізоляцією в сфері будівництва вже понад 11 років і надає якісні послуги за наступними напрямками.

Гідроізоляція – це захист бетонної, цегляної або конструкції з іншого твердого матеріалу від зайвої влагі.Гідроізоляція басейну буває двох видів, мається на увазі подвійна процедура захисту:

Зовнішня:

Захищає бетонну конструкцію басейну від шкідливого впливу грунтових вод і всіх вхідних в них елементів.

Внутрішня:

Це гідроізоляція вже самого дна і стінок басейну, яка має на увазі захист чаші резервуара від води, якої він в результаті наповниться, також такий захист сприяє запобіганню появи тріщин при зміні температури і тиску в басейні. Її виробляють різними матеріалами і способами. Кожен замовник вибирає оптимальний і доступний для себе варіант.

Види гідроізоляції

Гідроізоляція басейну повинна бути відносно еластичною, так як резервуар може піддаватися деякої деформації під тиском наливається в нього води. Крім цього вона повинна бути:

  • Довговічною;
  • Міцної;
  • Стійкої до зовнішніх впливів.

Можливо декількома варіантів:
Обмазочная цементно-полімерна гідроізоляція. Виробляється на ретельно підготовлену поверхню, тільки на внутрішню частину басейну. Найчастіше це.

  • Проникаюча. Вона дорожче за вартістю, але крім захисту від вологи, вона запобігає появі тріщин і робить бетонну конструкцію міцніше.
  • Обмазочная полімерними складами на основі поліуретану та полімочевіни.Такое покриття стійке до хімічних речовин, які використовують для очищення води в басейні. Основний недолік – це несумісність з деякими оздоблювальними матеріалами.
  • Гідроізоляція з використанням декоративних ПВХ мембран. Їх легко укладати, ремонтопридатність, вартість не висока, витримують механічні навантаження.

Таку роботу краще довірити професіоналам, фахівці компанії МВК Гіскон більше 14 років надають послуги по влаштуванню якісної гідроізоляції будь-якого типу. Звертаючись до нас, ви впевнені в надійності робіт, супроводжуваних гарантією якості., Які займаються даним видом гідроізоляції вже багато років. Якісна робота гарантує вам довговічність басейну і продовжить можливість його використання за призначенням.

Партнери та замовники

За 11 років професійної діяльності компанія виконала гідроізоляційні роботи безлічі об'єктів.

Висока якість послуг, робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.