Послуги

Гідроізоляція плоскої покрівлі

Гидроизоляция плоских кровель

Гідроізоляція покрівлі проводиться на етапі будівництва об’єкта, що дозволяє спочатку захистити будинок (або будь-яку іншу конструкцію) від руйнівної дії вологи. Це обов’язкова міра захисту.

При зведенні будівельної конструкції важливу роль відіграє своєчасна і якісна гідроізоляція для покрівлі. Ця частина будівлі цілий схильна до впливу руйнівних чинників: атмосферні зміни клімату і тиску, опади (дощ, сніг, град). Це може спровокувати швидке виведення покрівельного пирога з експлуатації, що призведе до замокання підпокрівельних приміщень, утворення цвілі, грибка, намокання всього покрівельного пирога, а в разі використання гідрофільного утеплювача, втрати в два рази теплоізоляційних характеристик. Матеріали, використовувані в процесі, повинні відповідати нормам якості і певним вимогам:

  • висока механічна міцність;
  • влагонепроницаемость – без цієї якості гідроізоляція втрачає сенс;
  • хороша теплостійкість для захисту будівлі від зміни температур;
  • висока еластичність при високих і низьких температурах.

Якщо своєчасно не буде проведена якісна гідроізоляція даху, неминуче буде потрібно ремонт, який потягне за собою величезні витрати власника або експлуатованої компанії.

Компанія МВК Гіскон більше 14 років проводить гідроізоляцію будівельних конструкцій на високому рівні. Звертаючись до нас, ви впевнені в надійному захисті вашого будинку.

Партнери та замовники

За 11 років професійної діяльності компанія виконала гідроізоляційні роботи безлічі об'єктів.

Висока якість послуг, робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.