Послуги

Гідроізоляція

Фахівці ГІСКОН стежать за розвитком будівельної сфери, інноваційними технологіями і трендами, тому завжди запропонують найоптимальніше і надійне рішення задачі.
Звертаючись до нас, ви впевнені у високій якості послуг, що надаються, гарантії надійності робіт правильним підбором матеріалів і проектних рішень.

Компанія ГІСКОН займається гідроізоляцією в сфері будівництва більше 14 років і надає якісні послуги за наступними напрямками:

  • Гідроізоляція підвальних приміщень. Найбільша небезпека для фундаменту і конструкцій, які перебувають під першим поверхом будівлі – грунтові води, дощові і талі води. Вони руйнують ЖБ-конструкції, призводять до корозії металів, тріщин в бетоні, виникненню грибків і скорочення терміну експлуатації всієї будівельної конструкції. Саме тому гідроізоляція підвалу і гідроізоляція підлоги підвалу – невід’ємна частина робіт зі створення екологічно чистого середовища і довговічності будови.
  • Гідроізоляція басейну зсередини і зовні. Басейн – конструкція, постійно підвладна руйнівній силі води як зсередини (безпосередньо вода в басейні) так і зовні (грунтові води, тала, дощова вода). Саме тому для продовження його експлуатації вкрай необхідно виконати якісні гідроізоляційні роботи із захисту конструкції від руйнування.
  • Гідроізоляція паркінгу. Паркінги діляться на підземні і наземні. Підземні-розташовуються в безпосередній близькості до грунтових вод. Щоб уникнути проникнення вологи всередину конструкції необхідні виконати якісну, надійну і не мало важливо довговічну гідроізоляцію.
    Надземні паркінги, так як вони розташовуються під відкритим атмосферним впливом вимагають захисту від дощу, снігу та згубного впливу ультрафіолету
  • Гідроізоляція фундаменту. Найпопулярніший спосіб захисту фундаменту від талих і дощових вод.іспользуется у випадках коли грунтові води відсутні під плямою забудови споруди. Цей тип робіт є основоположним в будівельній діяльності, адже в разі неякісної гідроізоляції фундаменту, внутрішня гідроізоляція того ж фундаменту – дуже складне, трудомісткий і дорогий захід. Набагато вигідніше і дешевше буде спочатку провести якісні роботи з надійних і довговічних матеріалів.
  • Гідроізоляція деформаційних швів. Деформаційні шви споруди це одне з найбільш особливих і проблематичних місць і вимагають особливого підходу при влаштуванні герметизації або гідроізоляції. При виборі матеріалів для даних робіт крім усього іншого адгезії, водонепроникності і т.д треба звернути особливу увагу і на деформації до яких схильні шви на протязі всього періоду експлуатації.
  • Гідроізоляція покрівлі полімерними мембранами. До плюсів, що виділяють мембранну покрівлю з інших, відносяться: висока продуктивність. високий рівень еластичності при різних температурах, стійкість до критичних температур, низька питома вага матеріалу ,, високий рівень пожежної безпеки, кілька десятків років-термін експлуатації.

Партнери та замовники

За 11 років професійної діяльності компанія виконала гідроізоляційні роботи безлічі об'єктів.

Висока якість послуг, робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.