Послуги

Будівництво бетонної підлоги

Бетонні підлоги так звані промислові підлоги які виконуються в приміщеннях, торгових центрів, складів, виробничих цехах, автосервісів, паркінгах відрізняються в залежності від навантажень які вони повинні витримувати, і умов експлуатації. Товщина армування, марка бетону (але не менше в-25) – визначаються виходячи з конструктивних особливостей споруди і навантажень які їм доведеться протидіяти.

Один варіант-верхній упрочнітельний шар так званий топінг втирається певним шаром в ще не застиглий бетон в результаті з’являється износостойкого трохи що порошаться покриття міцне покриття.

Другий варіант-полімерне покриття бетону, найчастіше використовуються епоксидна система, поліуретанова система і полісечовини система. Вибір і товщина полімерного складу залежить від кліматичних умов, передбачуваних навантажень ,, стану поверхні, атмосферного впливу і т.д ..
Переваги полімерних покриттів:

  • високий рівень адгезії до будь-якої поверхні;
  • полімерні покриття мають високу стійкість до механічного впливу;
  • система може набувати антистатичні, водонепроникні, вогнестійкі якості (в залежності від корекції її складу);
  • полімерне покриття підлоги гіпоалергенні і дуже гігієнічно;
  • полімерне покриття має невелику вагу.

Компанія БК ГІСКОН більше 14 років надає якісні послуги на українському ринку будівництва. Ми пропонуємо монтаж, обробку та консультування за наступними напрямками:
Звертаючись до нас, ви впевнені в достовірності одержуваної інформації, надійності виконаних робіт і гарантія якості отриманого обслуговування.

Партнери та замовники

За 11 років професійної діяльності компанія виконала гідроізоляційні роботи безлічі об'єктів.

Висока якість послуг, робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.